1 / 9
Детска соба за девојче
500 €
Цената не е фиксна
14.04.2021 22:59

Аеродром / Скопје

Продавам детска соба цена 500 евра. Домензии: Плакар 1- 222x52x49
Плакар 2- 223x70x55
Кревет- 200x90 (со латофлекс, без душек)
Работно биро- 148x60x75
Полици- 162x40
Информации на 075226556

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Комплетна дневна соба

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
075226556
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам