1 / 2
Sigurnosni srafovi Сигурносни штрафови
40 €
04.06.2022 09:42

Прилеп / Прилеп

Марка:

Opel

Должина:

од 40 mm - до 44 mm

Нови сигурносни штрафови за бандажи за Опел Корса Д. Четири, по еден за секој бандаж плус клучот.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Штрафови за бандажи

Се продава од:

Home
Прилепски Бранители бр.188
Потврден огласувач
38970200188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам