1 / 4
ИЗРАБОТКА НА АЛУМИНИУМСКИ ОГРАДИ
40 €
10.06.2021 11:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

изработуваме секаков вид на внатрешни и надворешни огради
од 40 евра па нагоре за 1м2
076-365-664 СТЕФЧЕ
076-365-664 СТЕФЧЕ
076-365-664 СТЕФЧЕ
076-365-664 СТЕФЧЕ
076-365-664 СТЕФЧЕ

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Железарија

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
072321884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам