1 / 4
Detski muzicki noksir
900 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 07:55

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Продавам детски музички нокшир кои работи на две батерии 1,5V. Нокширот исто така може да се користи и како скалило за поткачување.

Нокширот добиен е на поклон и НЕ е користен ниту еднаш.

Цената е фиксна.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Дејан
Потврден огласувач
076439597
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам