1 / 7
Fiat Scudo
6.700 €
Со вклучен ДДВ
13.04.2021 15:57

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Fiat

Модел:

Scudo

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Останато

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Одлично зачувано возило спремно за сите намени. Климатизирано, 3 3 седишта.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ruse Komerc
Потврден огласувач
072/225-477
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам