1 / 12
RENT A CAR MERCEDES 078-451-181
25 €
27.02.2022 10:21

Ресен

Se izdavaat vozila Mercedes AUTOMATIC+MANUEL+KLIMATIZIRANI+ZELEN KARTON, VO ISPRAVNA SOSTOJBA POVEKE INFO REZERVACII NA OVAJ BROJ!!!+389/078-451-181🇲🇰

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Возила за изнајмување

Се продава од:

Turcan
Потврден огласувач
072564773
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам