1 / 2
Biro za detska soba
7.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.11.2021 18:29

Кисела Вода / Скопје

Biro za dvajca izraboteno od medijapan vo kombinacija so iverica koe ima 6 fioki i dopolnitelen prostor za skladiranje na knigi. Vrz ednata plotna ima staklo koe go shtiti medijapanot od grebenje. Edniot fiokar e so trkalca taka sto moze da se premestuva. Cena 10 000 denari. Nataša 076 447 014

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Компјутерски маси

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076203483
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам