1 / 8
Билијар маси
690 €
30.06.2021 10:41

Кисела Вода / Скопје

Продавам Билијард маси 7 ft и 8 ft, нови неотпакувани, комплет со штеки, топки, креди.... МИНИ ФУДБАЛЧИЊА

Категорија: Спортска опрема и активности / Игри и Забава спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

plac
Потврден огласувач
070252601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам