1 / 1
Prodavam rezervoar za gorivo
70 €
27.06.2022 08:41

Скопје Центар / Скопје

Prodavam original rezervoar za gorivo za Mercedes, 400 Litri, moze o za drugi vozila.
Cena: 70€

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Gjorgji
Потврден огласувач
077622306
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам