1 / 6
Печка на плин со вентилатор за 300м2
1 €
11.05.2021 12:25

Пехчево / Берово

Уредот е купен од Италија користен само една година.
Служи за загревање на простории од 250-300 М2.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Уреди за греење на ГАС

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071381741
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам