1 / 2
РАКИЈА 170 ден.
170 МКД
30.05.2022 20:45

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Рскијата е од винарска визба во формирање од околината на Штип. 45 малигани. Сосема е природна (Без шекер и сл.) Извонреден квалитет.

Категорија: Храна и готвење / Пиво, Алкохолни пијалаци

Се продава од:

OOOO
Потврден огласувач
078461995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам