1 / 2
Vino crno vranec prirodno 60 roze vino 60 i smederevka 60 d
50 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.08.2021 15:49

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Prodavam cisto prirodno vino vranec roze i smederevka proizvedeno od sopstveno grozje i na priroden nacin so racna berba Extra kvalitet

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075268297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам