1 / 3
Вино природно вранец, 60 розе вино 60. смедеревка 60 ден
50 €
Цената е фиксна
09.08.2021 15:54

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Продавам чисто природно црно вино вранец росе и бело вино смедеревка од сопствено грозје рачна берба Со екстра квалитет

Категорија: Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075268297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам