1 / 5
Shparing 6 metrov,300 kila
35 МКД
29.11.2022 02:37

Штип / Штип

Shparing 2,5.,3.,4 sm shirina,debelina 0,2-0,3
6 metrov,
300 kila
35 den.metar

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се продава од:

Gjorgi
Потврден огласувач
078393468
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам