1 / 9
Prodavam Motordziski farmerki so stitnici
1.500 МКД
Цената е фиксна
02.06.2022 13:10

Скопје Центар / Скопје

Novi farmerki za motor ne obleceni.
Golemina S - XS
Odlicen kvalitet i super dizajn.
Od elasticen materijal i mnogu udobni.
Komplet so 2 para shtitnici za kolena i kolk.
Komplet so stitnici 2500 den
Bez shtitnici 1500 denari
Moze zamena za S/M

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Пантолони

Се продава / Можна е замена од:

Zoran
Потврден огласувач
078666001
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам