1 / 4
Apple ipad 2 16gb wifi +celular 4g
60 €
Цената е фиксна
12.06.2021 09:31

Аеродром / Скопје

Марка:

Apple

Големина на екранот:

10" инчи

Apple ipad 2 wifi +celular 16gb 4g kako nov celosno ispraven baterija drzi edna nedela

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

darko
Потврден огласувач
078445663
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам