1 / 3
PRODAVAM ALUAMINUMSKI BANADASI ZA GOLF ILI POLO 14
10 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.10.2022 10:02

Битола / Битола

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

4.5J

Дијаметар:

14

Дијаметар на дупка:

100

Број на дупки:

Со 5 дупки

PRODAVAM 3 DOBRO SOCUVANI BANADASI ZA GOLF ILI POLO 14 SO 5 DUPKI DIJAMETAR NA DUPKITE 100 INFORMACIJ NA TELEFON 075451625 ILI 075408625

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

akkskskksks
Потврден огласувач
krstestojanovski123@gmail.com
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам