1 / 1
Додатна картичка за 4 usb - USB контролер Gembird UPC-20-4P
250 МКД
Цената не е фиксна
02.06.2021 10:32

Кратово

Испраќам по карго    

Додатна картичка за 4 usb приклучоци

Gembird
UPC-20-4P
Windows Me, Windows 2000, Windows XP

480 Мбит/сек
USB 1.1: 1.5 Мбит/сек, 12 Мбит/сек.
4x USB 2.0 Type A
PCI 2.2

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Даниел
Потврден огласувач
077706103
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам