1 / 2
менувач за MINI Cooper 2008
300 €
09.10.2021 17:36

Прилеп / Прилеп

продавам менувач за MINI Cooper
од 2006 до 2010 година
1.6 D со 6 брзини!!
менувачот има проблем со лагер на осовина.
информации на телефон
071 988 773

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Менувачи

Се продава од:

M
Потврден огласувач
070308206
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам