1 / 3
Prodavam metlici
200 МКД
15.04.2021 09:47

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Prodavam metlici za ispod vrata za na prozor i za drugi nameni metlicite se po 1 metar dolgi prakam po kargo cenata e od parce

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Ламинат

Се продава од:

ljupce
Потврден огласувач
070375912
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам