1 / 3
Baotian 125cc
300 €
22.03.2022 22:05

Кичево

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2006

Модел:

Baotian 125cc

Километри:

10000

Se prodava Baotian 125cc,prv gazda, smeneto ulje i nov akumulator.
Na poraki ne vrakjam dzvonete na tell
Info:079-205-054

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077807792
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам