1 / 12
Dellovi za Yamaha Aerox 50cc Info:071337992
По Договор
11.08.2021 10:59

Струга / Струга

Марка:

Yamaha

Вид:

Скутер

Година:

2008

Модел:

Dellovi za Yamaha Aerox 50cc

Километри:

500000

Dellovi za Yamaha Aerox 50cc

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

edi
Потврден огласувач
070347181
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам