1 / 12
Nissan QASHQAI 1.5 dCi, 2009 god.
70.229.000 €
Денес 09:41

Карпош / Скопје

Марка:

Nissan

Модел:

Qashqai

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

78 kw / 106 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Nissan QASHQAI 1.5 dCi
78kw/106 ks
2009 god

Voziloto e so FULL oprema !
Servisna kniska !
TOP sostojba !

Best Auto
ul.Kacanicki pat bb
Industriska Zona Vizbegovo
Tel. 070229000
www.bestauto.mk
info@bestauto.mk

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од: Претпријатие

Best Auto
Kacanicki Pat bb, Vizbegovo
Потврден огласувач
070229000
Испрати Е-маил до огласувачот

Bmw 520 D, 2007 god.

70229000 €

Seat Altea 1.6 TDI, 2011 god.

5999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам