1 / 1
плакар во одлична состојба
14.000 МКД
Цената не е фиксна
04.05.2021 11:31

Скопје Центар / Скопје

Се продава плакар СЛОВЕНИЈА ЛЕС, добро сочуван, со една фиока, димензии: 90cm x 60cm x 200cm

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

Елена
Потврден огласувач
38975847921
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам