Se prodava kukja vo Veles
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.07.2022 13:12

Велес / Велес

Број на соби:

9

Квадратура:

221 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

70 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1991

Година на реновирање:

2013

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Исток

Адреса:

Prohor Pchinjski 47

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na 150 metri od Vlashkata Crkva na glavniot pat shto odi za Sv.Spas.Prviot sprat od 80m2 e celosno renoviran, vtoriot sprat od 94m2 e vo odlicna sostojba.Garazha od 19m2, dvorno mesto od 70m2. Sopstven vlez,podrum, vnatreshni skali, 2 balkoni.
Se prodava zaradi zaminuvanje vo stranstvo.ITNO
Cena po dogovor
Kontakt 070 224 249

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070224249
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам