1 / 5
Kukja vo Ajducko Maalo
125.000 €
15.04.2021 12:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

4

Квадратура:

240 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Струја

Дворна површина:

140 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ajducko Maalo

PRODADENA!
odlicna kukja vo naselba Ajducko Maalo.
Kucata e vo dobra sostojba i ima golem dvor pozadi nea kako i napred.
lepenka e od ednata strana.


Dvor: 140m2
Vkupno plac: 240m2


*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076/421-142
072/257-445
070/381-888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Nova kukja vo blizina na restoran Ara

240000 €

Nova kukјa pozadi EVN

200000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам