1 / 4
Suzuki gsxr 1100cc 195hp
По Договор
15.04.2021 13:02

Пехчево / Берово

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

1999

Модел:

gsxr

Километри:

20000

Suzuki gsxr 195hp
vo odlicna sostojba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

reklama55
Потврден огласувач
076922445
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам