1 / 1
Se bara cistacka- sobarka
1 МКД
Цената не е фиксна
04.07.2021 20:13

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Villa Klia naselba Lagadin Ohrid ima potreba od sobarki,kelneri i kuvar. Inf na tel. 078301990
Plata po dogovor

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Gorazd
Потврден огласувач
077862416
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам