1 / 7
WEB PC Kamera za Kompjuter - Веб Камера за онлајн настава
400 МКД
Цената е фиксна
15.08.2022 18:15

Аеродром / Скопје

Nova web kamera, se povrzuva so usb, ima i dodatok za mikrofon...

Možete da ja podignete na lice mesto vo Skopje, naselba Jane Sandanski (Aerodrom), ili da vi ja ispratam po brza pošta so doplata 150 den

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Вебкамери

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам