1 / 5
Prodavam odlicen HP ProBook 4710s- za sekakva namena
9.000 МКД
Цената е фиксна
26.01.2023 10:29

Карпош / Скопје

Производител:

HP

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

17 инчи и поголеми

Prodavam odlicen, maksimalno zacuvan i ne mnogu raboten laptop HP ProBook 4710s, so golem 17.3'' led displej, procesor Core2Duo T6600, 4 gb ram memorija, 320gb hard disk, kompletno instaliran i spremen za rabota.Odlicen e za sekakov vid na koristenje, internet, filmovi, online nastava..si ima vgradeno kamera, mikrofon, cd/dvd, bluetooth.... Cena 170 evra, zameni ne prifakjam zatoa sto ne mi treba nisto :)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

..
Потврден огласувач
........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам