1 / 12
Mercedes Benz Sprinter 515cdi Kran Hiab
19.000 €
26.11.2021 10:36

Бутел / Скопје

Mercedes Benz Sprinter 515cdi Kran Hiab
Cena:19.000€ so ddv registriran
Godina na proizvodstvo:2008
Kran Hiab 025 (1750Kg)
304.000km pominati
smeneto maslo i filtri
RadioCd /Klima /Abs /Esp itn.
Za poveke informacii: 📞070-321-343📞
Sprinterot e vo odlicna sostojba isto taka i kranot.Sprinterot moze da se proveri kade
sakate vie.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

ARKAN
ul.20 br.58 KACANICKI PAT INDUSTRISKA ZONA VIZBEGOVO
Потврден огласувач
070 321 343
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам