1 / 1
Maxpuls stolen cirkular 1500w
6.999 МКД
Цената е фиксна
12.04.2022 08:43

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:8950 ден
🔥🔥🔥🔥цена на попуст:6999🔥🔥🔥🔥

Столен циркулар 1500w
Напон:230v50Hz
Моќност:1500w
Вртежи:4.500rmp
Дијаметар на сечило:210x30mm 24T
Класа за заштита: class11
12 месеци гаранција

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls bateriska bormasina 12v

3290 МКД

Maxpuls agolna brusalka fleksa 600w 115mm

1190 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам