1 / 2
Теписи
32 €
16.04.2021 11:05

Аеродром / Скопје

Продавам два теписи во одлична состојба.
Димензии:
150*230 - цена 2.000 ден
170*250 - цена 2.500 ден.
Боја:
Кремава
Контакт:
071/217-321 Ирена

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Останато

Се продава од:

Irena
Потврден огласувач
071217321
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам