1 / 1
Maxpuls stolen cirkular 2400W ZA METAL
5.999 МКД
Цената е фиксна
31.03.2022 09:37

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Редовна цена:7950 ден
🔥🔥🔥🔥Цена на попуст:5999🔥🔥🔥🔥


Столен циркулар 2400W ЗА МЕТАЛ
Напон:230v50Hz
Моќност:2400W
Вртежи:3.600rmp
Дијаметар на сечило:355mm
12 месеци гаранција
Кабел:2m
Класа за заштита: class11

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

Се продава од:

Resen
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls racen cirkular 1200w za drvo

1999 МКД

Maxpuls stolen cirkular 2400W ZA METAL

5999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам