1 / 2
Se prodava plac nad zeleznicka stanica
27 €
26.06.2022 21:35

Кичево

Квадратура:

705 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac koj se naogja nad zeleznicka stanica pod Krusino. Do samiot plac ima asfalt, kanalizacija, struja i voda sproveden vo placot. Idealno mesto za vikendica i za ziveenje.
Cena 27e. po m2.
Povekje informacii na tel. 070-318-320 Vlatko

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Агенција за недвижности Оkey
Булевар Ослободување 27/2-1 Кичево
Потврден огласувач
070 318 320
Испрати Е-маил до огласувачот

Se prodava plac na patot za Krusino

1 €

Se prodava plac vo nas. Karposh

1 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам