1 / 1
Rakavici za ednokratna upotreba, nitrilni rakavici
1 €
22.05.2021 21:55

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Ednokratna zastitna oprema
Nitrilni rakavici bez talk
Kapi
Zastita za noze
Ma0ntil za posetiteli
Zastitni maski

Категорија: Останато

Се продава од: Претпријатие

MBM TRADE
Потврден огласувач
070239137
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам