1 / 6
HUSQVARNA TC 610
1.200 €
16.04.2021 13:50

Охрид / Охрид

Марка:

Husqvarna

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

1995

Модел:

TC 610

Se prodava Kros/Enduro TC 610.Motorot e vo ispravna sostojba pali vozi.Spremen za sezona.Menato Klipnjaca lageri semerinzi kariki
INFO NA 070 / 723 025 Zoran.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Daniel
Потврден огласувач
071298337
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам