1 / 6
Passat b6 2008 2.0d za delovi
11 €
02.02.2022 22:12

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2020

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Delovi
078268198

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се бара од:

Sejdo
Trpe blazeski 21
Потврден огласувач
078268198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам