1 / 1
шумата
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2021 22:18

Крива Паланка / Крива Паланка

Квадратура:

2000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Почитувани,

Јас се викам Миле Стевковиќ од Бор, тел
Во Македонија, селото Огут во Кривопаланец, имам имот со букови и дабови шуми. Имотот бил пренесен на самиот сопственик, 60% од тој имот.
И мене ме брат, но јас сум чувар на братот, затоа имам овластување. Оние кои имаат 40% се согласуваат со продажбата за да немате никакви проблеми.
Имам имотен лист и преку вибер можам да испраќам сателитски слики од шуми до сите заинтересирани.
Контакт преку мобилен телефон или е-пошта.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава / Можна е замена од:

Ivana
Потврден огласувач
381605919910
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам