1 / 3
Novi visoki patiki Nike
2.000 МКД
13.06.2022 15:07

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Tип на обувки:

Патики

Големина:

38

Боја:

Други

Se prodavaat Novi Nike patiki br.38,5.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

Ристо
Потврден огласувач
075316155
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам