1 / 1
Windows Server 2019 License
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.04.2021 22:59

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat 2 originalni licenci za Windows Server 2019:
Windows Server 2019 Essentials License
Windows Server 2019 Standard License

povekje info na:
https://www.microsoft.com/en-us/windows-server

Категорија: Компјутери / Софтвери / Оперативни системи

Се продава од:

Alek
Потврден огласувач
075359661
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам