1 / 2
Se prodava Huawei
12.000 МКД
16.04.2021 23:02

Охрид / Охрид

Марка:

Huawei

Модел:

Mate 10 PRO

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Tel. Kontakt 071244007

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

dimitar
Потврден огласувач
075425242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам