1 / 6
odlicna familijarna kuca za pogolema familija
305.000 €
29.11.2022 10:46

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

370 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

411 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1988

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

Тераса + Повеќе од 5 балкони

Број на бањи:

3

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

sproti sportski Centar

PREMIUM PONUDA,vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!

Odlicna familijarna kuca za pogolema familija
Kucata e na tri kata,plus podrumi i garazi.Ima golem, ubav i ureden dvor.

Kucata e skroz renovirana vnatre,i idealna e za ziveenje na 2 do 3 familii,zatoa sto sekoj kat ima poseben vlez kako vo zgrada na 3 kata.
RASPORED:
-podrum
-1 kat
-2kat
-3kat

*na kat ima golem salon,posebno trpezarija,posebno kujna,2 hodnika,2 balkoni,2 spalni,golem toalet


*PLAC: 411m2
*DVOR: 287m2
*na kat: 124m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

фамилијарна куќа на улица Московска,спроти Сити МОЛ

139999 €

Nova samostojna kuka vo neposredna blizina na kasarnata

160000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам