1 / 6
Bandazi za Bmw 3 serija- 5x120-4 komada
501 €
04.09.2022 23:58

Гостивар / Гостивар

Se prodavat bandazi bandasi 19 inch dimenzija na gumi 245-40-19 4 komada so sve gumi-dve gumi se skoro novi dve koristeni,chrom orginal za bmw serija 3 dimenzija na rupi 5x120.. Bandazive se kako novi bez niedna grebatinka ili zavareni negde.. Badazive znaci se kako novi.. Za povise info javete se na telefon
070 888 882

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Chucky
Потврден огласувач
070888882
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам