1 / 7
ubava Familijarna kuca vo blizina na KASARNA
285.000 €
05.09.2022 14:30

Тетово / Тетово

Број на соби:

10

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Централно

Дворна површина:

300 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Празен

Година на градба:

1990

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 2 Паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

vo blizina na KASARNA

PREMIUM PONUDA, vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!

Odlicna familijarna kuca za pogolema familija
Kucata e na tri kata,plus garaza.
Ima ubav i ureden dvor.

Kucata e celosno renovirana vnatre,i od nadvor,i idealna e za ziveenje na pogolema familija.

RASPORED:
-podrum
-prizemje
-1 kat
-2kat(potkrovje)

*PLAC: 413m2
*DVOR: 300m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

фамилијарна куќа на улица Московска,спроти Сити МОЛ

139999 €

STANBENO DELOVEN OBJEKT SPROTI SUDOT

284999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам