1 / 2
stara Kuca so mnogu povolna cena na 2 Bresta
27.500 €
10.06.2021 23:23

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

117 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

54 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1921

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

dva Bresta,vo blizina na "BELA Mia" restorantot

INTERESNA PONUDA, vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!

stara Kuca so mnogu povolna cena

Kucata e za rushenje.

RASPORED:
-podrum
-prizemje
-1 kat


*PLAC: 117m2
*DVOR: 54m2
*stanben prostor: 126m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

Kuća vo strogiot centar na gradot po mnogu povolna cena!

61999 €

Se prodava kat od kuća vo Čapčoo Sokače!

57999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам