1 / 6
najeftinata KUĆA vo Tetovo
25.500 €
01.08.2021 13:20

Тетово / Тетово

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

na 2 Bresta

INTERESNA PONUDA, samo vo agencija "CHANAK"
SE PRODAVA!!!

stara Kuca so mnogu povolna cena

Kucata e za rushenje.

RASPORED:
-podrum
-prizemje*PLAC: 150m2

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

KAT OD KUKJA so potkrovje vo CAPCAKOVO SOKECE

65000 €

Extra povolna kuća vo blizina na Vero Jumbo

114999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам