1 / 2
Maxpuls wap za perenje koli 1800w
4.999 МКД
6.500 МКД
23.03.2023 14:08

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Машина за перење под притисок
Моќност: 1800W
Напон: 220-240V≈50/60Hz
Работен притисок: 10MPa( 100bar)
Дозволен притисок: 14MPa(140bar)
Работен проток: 6.5 l/min
Максимален проток: 7 l/min
Макс. дозволен притисок на вода:
1.2MPa(12 bar)
Макс. Температура на вода: 50ºC

Гаранција: 1 година

Категорија: Дом и Градина / Градина / Градинарски алат и машини

Се продава од:

Железарија алати машини се за вашиот дом и работилница
Потврден огласувач
078-456-500
Испрати Е-маил до огласувачот

Maxpuls trimer za ziva ograda 620w 600mm so rotacija

3850 МКД

Secilo za trimer motorna pila za trimer МОТОРНА ЗА ТРИМЕР

1999 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам