1 / 4
Нов визир за МТ helmet
1.200 МКД
Цената е фиксна
01.12.2022 17:45

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Продавам нов, неотпакован визир за МТ кацига, со сјаен како огледало отсјај
Сликите се од визирот.

Праќам и по карго

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Облека/Заштита / Кациги

Се продава од:

Владо
Потврден огласувач
070831255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам