1 / 6
Се продава атрактивно место за куќа во Тетово
160 €
17.04.2021 12:25

Тетово / Тетово

Квадратура:

412 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Атрактивно место во Тетово!
Се продава парцела од 412 м2 со маркица за градба во близина на Тетовско Теќе.
Парцелата има канализација, струја и вода.
Цена 160 евра м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Level One - Агенција за недвижности
Blagoja Toska 57, Tetovo 1200
Потврден огласувач
044-338-821 070206220 072241122
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам